خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
درباره فروشگاه

درباره فروشگاه

در ملایر مارکت عرضه محصولات با کمترین قیمت و کمترین حاشیه سود, عرضه محصولات در تنوع بسیار, ارسال سریع کالا و راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربر پسند جهت سهولت استفاده توسط مشتریان, روش های ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان و همچنین سیستم هوشمند پیگیری سفارشات به کار رفته است.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات, پاسخ به سوالات و ثبت نظرات و پیشنهادات, انواع راه های ارتباطی از جمله ایمیل و تلفن در نظر گرفته شده است.

مشتریان ساکن شهر ملایر می توانند علاوه بر پرداخت وجه سفارش به صورت آنلاین یا کارت به کارت, وجه سفارش خود را در محل و هنگام دریافت سفارش به صورت نقدی یا از طریق دستگاه پوز پرداخت نمایند. جهت محقق کردن این امر کلیه کالارسان های فروشگاه اینترنتی ملایر مارکت مجهز به دستگاه پوز گردیده اند تا مشتریان به راحتی وجوه سفارش خود را در محل پرداخت نمایند.

مشتریان ساکن دیگر شهرهای ایران لازم است وجه سفارش خود را به صورت انلاین پرداخت نمایند.

روش های ارسال سفارش :

سفارشات در شهر ملایر صرفا از طریق کالارسان های ملایر مارکت انجام می شود.

در سایر شهرهای ایران سفارشات به دو صورت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و باربری صورت می گیرد.

هزینه ارسال :

جهت رفاه حال همشهریان عزیزهزینه ارسال سفارشات در شهر ملایر توسط کالارسان های ملایر مارکت به صورت رایگان می باشد و هزینه ارسال به سایر نقاط ایران با توجه به حجم و وزن کالا و مسافت تا شهر مقصد به صورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می شود.

مدت زمان تحویل سفارش ها :

مدت زمان تحویل سفارشات در شهر ملایر در کمتر از 5 ساعت از زمان سفارش کالا توسط مشتری می باشد و نیز مشتریان محترم موظف هستند در زمان مقرر شده برای تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیر این صورت مسولیت و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری می باشد.

سفارشات ارسالی توسط پست و باربری :

سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند در صورتی که قبل از ساعت 9 صبح نهایی شده باشد، در همان روز تحویل اداره پست یا باربری می گردد؛ در غیر این صورت ارسال به روز بعد موکول می شود. لازم به ذکر است زمان ارسال بسته های سفارشی توسط پست و باربری بسته به مسافت بین 1 تا 3 روز کاری می باشد.